MultiPurpose Personální služby & poradenství

Proč podporovat týmovou práci?

Říká se, že "víc hlav víc ví" a týmová práce představuje způsob, jak dosáhnout lepších výsledků, než by bylo možné docílit samostatnou, byť kvalitní prací jednotlivců. Efektivní týmová práce se však nerodí automaticky s vytvořením týmu. Rozumíme principům týmové synergie a víme, jak podpořit její vznik. Víme, jak minimalizovat tzv. procesní ztráty, které jsou přirozenou součástí spolupráce více lidí. Vybudování efektivně pracujícího týmu vyžaduje nejen čas, ale také znalost procesu vývoje vztahů v týmu, týmových rolí a zákonitostí chování celku i jeho členů. To vše naši konzultanti ovládají.

Proč využít podporu Your Solution?

Náš přístup je založen na ověřených poznatcích psychologie sociálních skupin. Užíváme spolehlivé metody analýzy komunikace, týmových rolí a způsobu řešení konfliktů mezi spolupracovníky. Dále zajišťujeme 360° zpětnou vazbu a její výsledky využíváme pro okamžité zlepšení kvality vztahů. Dovedeme se dostat "pod povrch" k jádru problému a zprostředkovat kvalitní řešení.

Chcete mít úspěšné týmy, ve kterých to klape po všech stránkách?

Kontaktujte nás!

Odbornost

Naši zkušení psychologové vědí nejenom co a jak, ale hlavně proč. Proto naše flexibilní a fungující řešení uspokojují i náročné klienty.

Spolehlivost

Ve všech oblastech naší spolupráce se můžete 100% spolehnout, že splníme vše, co jsme slíbili. Stejně spolehlivé je i naše poradenství.

Efektivita

Přizpůsobíme se vašim potřebám. Pracujeme rychle a efektivně. Jsme k dispozici, když nás potřebujete, a navíc šetříme vaše zdroje.

Komfort

S našimi službami získáte veškerý komfort. Zajistíme vše potřebné po odborné, tak i organizační stránce. Svých cílů tak dosáhnete snáze.

Jaké výhody vám přineseme oproti alternativám?

 • Nastavíme odpovědnosti a týmové role

  Jako psychologové umíme lépe uchopit problematiku týmových rolí - jaké role jsou v týmu potřeba, jakou roli kdo zastává a pro jakou roli má kdo vhodné předpoklady.

 • Náš postup stavíme na důkazech

  Týmové role vnímáme dynamicky a pružně - nestavíme na zkratkovitých, nepodložených úsudcích, které lze vyčíst v manažerských příručkách. Stavíme na seriózních důkazech.

 • Postupujeme v souladu s vašimi potřebami

  Nezařadíme si vás do žádné šablony. Na základě potřeb organizace přinášíme řešení na míru.

 • Jsme vašimi důvěrnými partnery

  Vybudujeme s vámi dlouhodobé partnerství založené na důkladném poznání vaší organizační kultury a vzájemné důvěře. Poskytneme vám stálého konzultanta, který bude váš tým provázet od začátku až do konce spolupráce.

Go to top of page